kocaeli , 28-10-2020

Asya Tur, İzmitlilere yaradı!

İlimiz iş dünyasının yakından tanıdığı Genç Ailesi’nin bünyesine kattığı Asya Tur, yeniden seferlere başladı. Asya Tur’un sahalara dönmesi ise İzmit halkına yaradı

16:17:16 | 2020-06-12

Bir dönem ilimizde taşımacılık sektöründe adından söz ettiren Asya Tur, yeniden yollarda. Asya Tur’un isim hakkını alarak taşımacılık sektörüne yeniden dönmesini sağlayan Asya Tur Onursal Başkanı Ali Genç, İcra Kurulu Başkanı (CEO) Niyazi Genç, Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Genç, İzmit halkını rahatlattı.

Dev filosuyla başta İstanbul olmak üzere Ankara, Balıkesir, Bursa, Düzce, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Antalya, Adapazarı ve Zonguldak gibi iller ile birçok tatil bölgesine yolcu taşıyacak olan Asya Tur’un yeniden yola çıkması İzmit halkına yaradı. İlimizin yerel bir markası olan Asya Tur’un yeniden yola çıkmasıyla birlikte rakip firmalar, fiyat politikalarına çeki düzen vermek zorunda kaldı.

İndirimli fiyatlarla kaliteli yolcu taşımacılığına başlayan Asya Tur, ilk günden itibaren ilgi görmeye başlayınca, yine ilimizin bir markası olan rakip taşımacılık firması yüksek fiyatlardan yaptığı yolcu taşımacılığı ücretlerini düşürmek zorunda kaldı. Bu rekabet, haliyle en çok İzmit halkına yaradı.

 

Rakip firma, fahiş fiyattaki bilet fiyatlarını Asya Tur’un seviyesine çekmek zorunda kaldı.

 

ASYA TUR FİYATLARI

 

İzmit-Ankara 85

İzmit-Harem 30

İzmit-İzmir 115

İzmit-Bursa 30

İzmit-Zonguldak 70
ETİKET :   asya tur yolcu taşımacılık yerel firma genç ailesi niyazi genç ali genç kadir genç kocaeli izmit

Tümü