kocaeli , 20-01-2020

Aslan bakışlı otomobil; PEUGEOT 2008

17:38:16 | 2016-10-07

Heyecan veren sürüş keyfi, asaletten ilham alan tasarımı, ödün verilmeyen kalite anlayışıyla PEUGEOT, her modelinde sürücü ve yolcularına ayrıcalıklı deneyimler sunuyor. SUV (Sport Utility Vehicle - Spor ve Hobi Aracı) segmentinde fark yaratan Yeni SUV PEUGEOT 2008, bu anlayışın en yeni ürünü.

Güçlü SUV görünümü ile sağlamlığı ve ileri teknolojiyi bir araya getiren tasarımı sizi bambaşka bir boyuta taşıyor.

 

YÜKSEK ÇEKİM GÜCÜ

Yeni SUV PEUGEOT 2008, güçlü karakterinin yanında yenilikçi ön yüzü ile hem sportif hem karizmatik bir görünüm sunuyor. Estetiği, güç ve sağlamlıkla birleştiren bu görünüm, SUV segmentinin kodlarını taşıyor. Geniş çamurlukları ve dik konumlanmış panjuru araca güvenilir bir duruş kazandırırken; tavan barları, kademeli tavan yapısı ve arka spoiler’ı sofistike bir dokunuş sağlıyor.

 

SUV CAZİBESİ

Yeni SUV PEUGEOT 2008’in dinamizmi LED gündüz farları ile vurgulanıyor. Ön bölümde, tamponun içine konumlanmış farlar, krom ile siyahı birleştiren tasarımlarıyla 2008'e aslan bakışını kazandırıyor. PEUGEOT tasarımının gerçek kimliğini oluşturan aslan pençesi, arka stop lambaları üzerinde bulunan LED’ler sayesinde belirgin bir 3D efekti sunuyor. Bu büyüleyici pençe izleri geniş hacimli ve işlevsel bagaj kapısını barındırıyor.

 

DAHA ÇEVİK

PEUGEOT i-Cockpit® direksiyon başında geçirilen her anı eşsiz bir deneyime dönüştürüyor. Dikkati ve konsantrasyonu canlı tutan yalın sürücü bölümü, sizde tekrar direksiyona geçme arzusu uyandırıyor. Kompakt direksiyon simidi sayesinde daha küçük kol açıklığı ve daha alçağa uzanan ellerle, daha çevik ve güvenli bir sürüş tarzı oluşuyor. Mavi LED’lerle çerçevelenen gösterge tablosundaki temel sürüş verilerine gözleri yoldan ayırmadan erişilebiliyor. Bu sayede güvenli bir sürüş avantajı sağlanırken başın dik durması sürüş yorgunluğunu azaltıyor. Üzerinde tam kontrol sağlayan 7’’ dokunmatik ekran da bağlantı özellikleri ve kullanım kolaylığı ile eşsiz sürüş deneyimini tamamlıyor.

 

Ayrıntılı bilgi ve test sürüşü için Haldızlar Peugeot’a davetlisiniz.

Tel: 0262 335 43 03
ETİKET :   Haldızlar Peugeot PEUGEOT 2008

Tümü