kocaeli , 25-08-2019

Aşkınızı çiçekler anlatsın; Açelya Botanik

Sevgilisine hem romantik hem de anlam taşıyan bir armağan vermek isteyen herkesi çiçeklerin büyülü dünyasına davet eden Açelya Botanik, 14 Şubat Sevgililer Günü için yaptığı hazırlıkları tamamladı

11:42:51 | 2019-02-08

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN 

 

Sevgililerin, sevenlerin, sevilenlerin, aşka inananların, aşkla yananların, sevgisi hiç tükenmeyenlerin ayı, şubat geldi çattı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü iple çekenler, sevgililerinin aklını başından alacak hediyeler aramaya başladı bile.

Ona ‘seni seviyorum’ demek için küçük bir servet harcamanıza gerek yok. Bu özel günde hiç değişmeyen, eskimeyen, değerini kaybetmeyen, akla ilk gelen hediye ise çiçek. Aşkın simgesi kırmızı güller, saflığı çağrıştıran beyaz orkideler ya da kır çiçekleri yüzyıllardır sevgililerin yüzünü güldürmeye yetiyor.

Peki, duygularımızı ifade edecek en taze ve güzel çiçekleri nerede bulabiliriz?

Verdiği kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmetle tanınan, ilimizin köklü markası Açelya Botanik, yaklaşan Sevgililer Günü öncesinde hazırlıklarını tamamladı. Açelya Botanik, 10-15 Şubat tarihleri arasında, tam anlamıyla sevgililerin hizmetinde olacak. Sevgilisine hem romantik hem de anlam taşıyan bir armağan vermek isteyen herkesi çiçeklerin büyülü dünyasına davet eden Açelya Botanik’in üçüncü kuşak temsilcisi, Kocaeli Çiçekçiler Derneği Başkan Yardımcısı Coşkun Sakarya, Sevgililer Günü için şunları söylüyor: “Çiçeksiz bir Sevgililer Günü düşünülemez. En romantik Sevgililer Günü hediyesi, elbette güldür. Ancak gülü klasik bulanlar, ‘teksin, özelsin’ anlamı taşıyan beyaz orkideyi ya da saf sevgiyi anlatan kır çiçeklerinden oluşan güzel bir buketi de tercih edebilir.”

Açelya Botanik'in sahibi Coşkun Sakarya

 

AŞK=KIRMIZI GÜL

14 Şubat Sevgililer Günü için her bütçeye uygun çiçek buketleri hazırladıklarını sözlerine ekleyen Coşkun Sakarya, “10-15 Şubat tarihleri arasında, yoğunluklu olarak Sevgililer Günü için  çalışacağız. Sevgilileri mutlu etmek için 6 aracımız ve çok sayıdaki personelimizle sahada olacağız. Ancak şunu da hatırlatmalıyım, sevgilisine çiçek göndermek isteyenler, sipariş vermek için 14 Şubat’ı beklemesin. Siparişlerini birkaç gün önce verirlerse, oluşacak yoğunluktan da etkilenmemiş olurlar” diyor.

Sevgililer Günü’nde en çok kırmızı gül siparişi aldıklarını da söyleyen Sakarya, “Aşk, kırmızı gül demektir. Gül hem ekonomik hem de manevi değeri yüksek bir çiçektir. Gülün fiyatı, kalitesine göre artar ancak biz 2,5 yıldır güle zam yapmadık. Bu yıl da zam yok. Açelya Botanik’te tek gülün fiyatı, Sevgililer Günü’nde de 10 TL olacak” şeklinde konuşuyor.

Sevgililer Günü’nde, sevgililer için en güzel aranjmanları yapacaklarını söyleyen Coşkun Sakarya, sözlerini şöyle noktalıyor: “İzmit’te yıllardır Yenişehir Mahallesi’ndeki şubemizde hizmet veriyoruz. İkinci şubemizi ise Sakarya merkezde açtık. Müşterilerimize ‘Online Çiçekçi’ olarak internet üzerinden de hizmet veriyoruz. Ayrıca, Açelya Botanik ‘Bonny Food’ markasının bayisi. Arzu eden müşterilerimiz, sevdiklerine çiçeğin yanında lezzetli çikolatalar da gönderebilir.

Eğer siz de sevgiliniz için en taze ve kaliteli çiçekleri arıyorsanız, İzmit ve Sakarya’daki Açelya Botanik mağazalarına uğrayabilir; 444 41 27’yi arayarak da siparişinizi verebilir; www.onlinecicekci.com.tr ve www.acelyabotanik.com adreslerinden çiçek sipariş edebilir ya da 0553.184 80 55 numaralı whatsapp hattından Açelya Botanik ile iletişime geçebilirsiniz.” Açelya Botanik, 10-15 Şubat tarihleri arasında, saat 08.00’den 24.00’e kadar sevgililer için çiçek taşıyacak.

 

İLETİŞİM

Adres: Yenişehir Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:136  İzmit-Kocaeli

Tel: (0262) 311 68 92

www.acelyabotanik.com

www.onlinecicekci.com.tr

ETİKET :   Açelya Botanik 14 Şubat Sevgililer Günü çiçek sevgili