kocaeli , 29-11-2020

Artık giyinmek çocuk işi

Esma Ceylan İndolu ve Serdar Meçkeli ortaklığıyla ilimizin tek çocuk butiği olarak 2 yıl önce açılan No2, yurtiçi ve yurt dışından getirdiği özel modelleriyle kışa hazır.

12:48:24 | 2016-10-12

0-14 yaş grubuna hitap eden ve sezonun en trend ürünlerinin satıldığı butikte her şey çocuklar için düşünülüp dizayn edilmiş. Butikten içeriye giren çocukları karşılayan prenses kalesi ve kral şatosu şeklindeki raf sistemi, ufaklıkların kendisini bir masal diyarında hissetmesini sağlıyor.

 

BOYAMA KİTAPLARI, OYUNCAKLAR...

Boyama kitapları, oyuncaklar ve çikolatalı şekerlemeler eşliğinde gerçekleşen alışveriş ve yaratılan konforlu ortam No2’yi diğer mağazalardan ayırıyor. Belirli dönemlerde, mağazasında çocuk ile anne-baba kombinleri yapan No2, müşterilerine kişiye özel dikim imkanı da sağlıyor.

 

INSTAGRAM ÜZERİNDEN SİPARİŞ

İnstagram üzerinden de sipariş alan No2 butik, sadece Kocaeli sınırları içerisine değil, Türkiye’nin her yerine  satış gerçekleştiriyor. Her keseye uygun ürünün bulunduğu butikte fiyatlar elinizi yakmayan cinsten… Pantolon ve etekler 40 TL’den başlayan fiyatlarla , sweatler 20 TL ile 70 TL arasında satışa sunuluyor. Sonbaharın vazgeçilmez trençkotları 80 TL ile 250 TL’den, montlar ise 150 TL ile 250 TL arasındaki fiyatlarla şimdiden raflarda yeri almış durumda.

 

Siz de tarz sahibi çocuklarınız olsun istiyorsanız, Ömer Ağa Mahallesi Alemdar Caddesi Soydan İş Merkezi No:2 adresindeki No2 butiği ziyaret edebilir ya da sosyal medya hesaplarında beğendiğiniz modelleri 535 603 59 49 telefon numarasından sipariş edebilirsiniz.
ETİKET :   Esma Ceylan İndolu Serdar Meçkeli

Tümü