Arabuluculuk Merkezi, BAŞSİAD’ı ağırladı

PAYLAŞ

Kocaeli Arabuluculuk Merkezi, BAŞSİAD üyelerini ağırlayarak arabuluculuk hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi

Başarılı Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD)’nde İç Ticaret Komisyonu tarafından düzenlenen iş yeri ziyaretinde BAŞSİAD’lı yöneticiler Kocaeli Kurumsal Arabuluculuk Merkezi’ne konuk oldu. Aynı zamanda BAŞSİAD’ın kurucularından olan yönetim kurulu üyesi ’in de kurucuları ve ortakları arasında yer aldığı Kocaeli Kurumsal Arabuluculuk Merkezi, 2018 yılı itibariyle giren 7036 Sayılı İş Mahkemeleri Kanunu ile özel hukuk uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuk için Kocaeli’de 5 ortağıyla birlikte hizmete başladı.

ARABULUCULUK FAYDALARI ANLATILDI

Ziyarette Av. Batuhan Kandemir BAŞSİAD üyelerine arabuluculuk yasası ve arabuluculukla bilgi ve faydalarını sunarak merak ettiklerini de yanıtladı. İlgiyle dinlenen bilgilendirme toplantısı sonrasında merkez hakkında da bilgi alındı. BAŞSİAD’ın iş gezisi her iki kuruluşun yöneticileri tarafından memnuniyetle karşılandı. BAŞSİAD üyeleri Kocaeli Arabuluculuk Merkezi’ni açan Anıl Acurman, Ali Güney, Batuhan Kandemir, Berk Uluç ve Tamer Ejderoğlu’na hayırlı olsun dileklerini ileterek, misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Bir Cevap Yazın