kocaeli , 25-05-2019

Aksoy, Valilik personeliyle bayramlaştı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Ramazan Bayramı öncesi Valilik yerleşkesinde bulunan tüm kurumların, müdür ve personeli ile bayramlaştı

13:20:36 | 2018-06-14

Valilik protokol girişinde gerçekleşen bayramlaşma törenine; Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanı sıra  Vali Yardımcıları; Ekrem Erdoğan, Ahmet Büyükçelik, Dursun Balaban, Beyazıt Tanç ve daire müdürleri ile personelleri katıldı.

Tüm birimlerde çalışan personelin bayramlarını  tebrik eden Vali Aksoy, personel çocuklarıyla da yakından ilgilenerek, hediye verdi.

Basın mensuplarının bayramlarını tebrik eden Vali Hüseyin Aksoy Bayramlar bizim için özel günlerdir. Özel günler yaptığımız çalışmaları ortaya koyma bakımından büyük önem taşıyor. Bu yönüyle Ramazan Bayramımızı da özel günlerden biri olarak görmek ve toplumda özellikle yaşlıların ziyaret edileceği, küskünlüklerin ortadan kalkacağı, barışın ve dostluğun öne çıkacağı özel günler olarak değerlendirmek durumundayız. Bu vesileyle Kocaeli’ de ki tüm vatandaşlarımızın, hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyorum.” dedi.   

 

 
ETİKET :   Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Kocaeli Valiliği Ramazan Bayramı

Tümü