Aile Konak’tan dev yatırım

Özel sağlık sektöründe 20 yıldır hizmet veren Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, Başiskele’de butik bir hastane ve iş merkezi projesine Ağustos ayında başlayacaklarının müjdesini verdi

12:21:21 | 2018-07-12

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi, hekim kadrosunu alanında uzman isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak Aile Konak bünyesine katılan kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Mustafa Göktan, göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı Uz. Dr. Elif Reyhan Şahin, ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı Uz. Dr.Tuncer Saydanoğlu için basın toplantısı düzenlendi. Gölcük Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, Başhekim  Op. Dr. M. Veysel Besnili ve yönetim kurulu üyesi Op. Dr. Metin Göklü’nün katılımıyla gerçekleşen toplantıda kadroya eklenen hekimler tanıtıldı. Yönetim kurulu başkanı Dr. Şahin Talus, beşinci yılda Gölcük Aile Konak Hastanesi’nin geldiği noktadan ve 2019 yılı hedeflerinden yatırımlarından bahsetti.

 

30 MİLYONLUK DEV BİR PROJE 

Dr. Talus programda yaptığı konuşmada, “Başiskele’de yapacağımız butik hastanemizin taslağı bitti. Ağustos ayında inşaata başlayacağız. 7 yıldızlı Başiskele’ye yedi yıldızlı bir hastane kazandıracağız. Yol üzerinde FA Yapı’nın yanındaki yerde inşaata başlayacağız. 30 milyonluk dev bir yatırım olacak. Bizim Sakarya, Gebze gibi bölgelerde hastanelerimiz var. Başiskele halkından gelen isteğe bağlı olarak bu projeye başlayacağız. 4 bin 200 metrekarelik bir alanda 2 bloktan oluşacak olan butik hastanemiz bir yılda tamamlanacak. Burada ameliyatların çoğu yapılacak ama yoğun bakımlar olmayacak. Başiskele’ye çok yakışacak. Adı Cerrahi Tıp Merkezi olacak” dedi.

 

 

İLK YAŞLI BAKIM MERKEZİ OLACAK

Cerrahi Tıp Merkezi’nin yanı sıra bir diğer projeden de bahseden Gölcük Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, “Bir projemiz daha var. O da yaşlı bakım merkezi. Anlaşmalarımızı yaptık. Ama yeri şimdilik sürpriz. O projede çizilme aşamasına geçiyor. Kocaeli’ye ilk yaşlı bakım merkezini Kocaeli’ye biz kazandıracağız” diye konuştu.

 

YOLLARIMIZI AYIRDIK 

Hastanelerin ortaklık durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dr. Şahin Talus, “Ortaklar kendi aramızda konuştuk. Gebze, Gölcük ve Sakarya hastanelerini aldık. Bir grupta İzmit hastanesini aldı. Yıllardır doktor hastanesinin ekibini bulmak zordur. Bunu 20 yıl başarıyla sürdürdük. Başarıyla da yollarımızı ayırdık” dedi.

 

AİLE KONAK BÜYÜYEREK GÜÇLENİYOR 

Gölcük’te hizmet veren Gölcük Aile Konak Hastanesi hekim kadrosuna ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı, göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı ile kadın hastalıkları ve doğum uzmanı dahil ederek kadrosunu güçlendirdi. Beşinci yılında yükselmeye devam eden Gölcük Aile Konak Hastanesi, sosyal sorumlulukları, seminer ve etkinlik programlarıyla sağlık sektöründe yatırımları ve kadrosuyla büyüyerek hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

 

 

ELİF REYHAN ŞAHİN KİMDİR? 

1977 Çankaya/Ankara doğumlu olan göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı Elif Reyhan Şahin, 2001 yılında mezun olduğu Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin ardından meslek hayatına Başkent Üniversitesi Hastanesi, Medikar Hastanesi, İzmit Konak Hastanesi, Silivri Anadolu Hastanesi, Çerkezköy Halk Hastanesi, Belçika Erasme Üniversitesi ve Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi’nde devam etti.

 

MUSTAFA GÖKTAN KİMDİR? 

1973 Mersin doğumlu olan kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Mustafa Göktan , 1996 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmasının ardından 2003 yılında da Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesin de Asistanlık eğitimini tamamlamıştır. Meslek hayatına Özel Konak Tıp Merkezi, Sivas Askeri Hastanesi, Malatya Devlet Hastanesi, Göksün Devlet Hastanesi ve Gölcük Devlet Hastanesi’nde devam etti.

 

TUNCER SAYDANOĞLU KİMDİR? 

1974 Adana doğumlu olan Tuncer Saydanoğlu, 1998 yılında Fırat üniversitesi Tıp Fakültesi’nin ardından uzmanlığını da Kocaeli Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Meslek hayatına Alacakaya Sağlık Ocağı/Elazığ, Bahçekapı Sağlık Ocağı/Elazığ, Kullar Sağlık Ocağı/Kocaeli, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri (Araştırma Görevlisi), Osmaniye Devlet Hastanesi, İzmit SEKA Devlet Hastanesi’nde devam etmiştir.

 
ETİKET :   Gölcük Aile Konak Hastanesi Şahin Talus Veysel Besnili Metin Göklü Tuncer Saydanoğlu Mustafa Göktan Elif Reyhan Şahin

Tümü