kocaeli , 19-01-2020

Ahmet’e yakışır sünnet düğünü

Aytaş İnşaat’ın sahibi Mustafa Duysak ile Seher Duysak çiftinin oğulları Ahmet, delikanlılığa ilk adımını unutulmayacak bir sünnet düğünüyle attı

10:42:24 | 2018-08-20

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

 

Mustafa Duysak ile  Seher Duysak çifti, 8 yaşındaki yakışıklı oğulları Ahmet Duysak’ı sünnet ettirmenin mutluluğunu yaşadı. Doğa Koleji 2.sınıf öğrencisi Ahmet, delikanlılığa ilk adımını muhteşem bir sünnet düğünüyle attı. Gölcük Kavaklı Sahili’nde bulunan Keyfi Ala Cafe Restaurant’ta gerçekleşen sünnet cemiyetine Duysak çiftinin akrabaları, arkadaşları ve dostları katılarak bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadı.

KUSURSUZ EV SAHİPLİĞİ

Duysak çifti sünnet cemiyetine gelenleri girişte karşılayarak örnek bir ev sahipliği düzenledi. Ahmet ve arkadaşları palyaço Samet Güven’in eşliğinde sahnede eğlendi. Ed Sheeran’ın ‘Perfect’ şarkısıyla ilk dansı yapan Seher ve Mustafa Duysak çiftinin ev sahipliği kusursuzdu. Pembe Düşler Organizasyon’un hazırladığı sünnet düğününe katılan davetliler Ahmet’i hediye ve takı yağmuruna tutarken aileye de ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.
ETİKET :   ahmet duysak sünnet aytaş inşaat mustafa duysak

Tümü