kocaeli , 25-09-2020

Afyonkarahisarlılar yemekte buluştu

Kocaeli Afyonkarahisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri, yeni yılın ilk geleneksel yemeğini neşe içinde gerçekleştirdi

14:55:52 | 2020-01-14

HABER: Reha KÜÇÜKÖZLER

Sosyal ve kültürel içerikli projeleriyle hemşerilerini her fırsatta buluşturmayı hedefleyen Kocaeli Afyonkarahisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği, İzmit sahildeki Mercan Balık Restoran’da bir araya geldi. Yeni yılın ilk yemekli buluşma etkinliğinde; Kocaeli Afyonkarahisarlılar Eğitim Kültür ve Dayanıma Derneği Başkanı Hayri Öztuncer, Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Faruk Sarı, Ayşe Yetkin, Evnur Sandal, Ümran Yalçın, Filiz Meral ve Zeliha Özer bir araya geldi. Düzenledikleri buluşmada bir yandan yemek yiyerek sohbet eden dernek üyeleri bir yandan da yeni sosyal ve kültürel projelerinin neler olabileceğini tartıştı.

Kocaeli Afyonkarahisarlılar Eğitim Kültür ve Dayanıma Derneği Başkanı Hayri Öztuncer, dernek üyelerinin desteği ve katkılarından dolayı teşekkür konuşması yaptı. Öztuncer, “Sizlerin önerileri ve desteği ile birçok etkinliğimiz oldu. Böylesi güzellikleri arttırırken yöresel bağlarımız daha da güçleniyor. 2020 yılının sağlık, huzur, mutluluk ve bereketli günlerle geçmesini diliyorum” şeklinde konuşarak hemşerilerine teşekkür etti.

İyi temennilerin ve anıların paylaşıldığı yemek daveti şarkılarla, türkülerle neşe içinde sona erdi.

 

 

 

 

 
ETİKET :   Kocaeli Afyonkarahisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri yemek buluşma kocaeli

Tümü