kocaeli , 22-02-2020

Afyonkarahisarlilar kahvaltıda buluştu

Kocaeli Afyonkarahisar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleri kahvaltıda buluştular. Mekanın ve havanın da güzel olmasıyla bu fırsatı iyi değerlendirip güzel bir gün geçirdiler

12:21:20 | 2019-11-06

HABER: Reha KÜÇÜKÖZLER

 

Kocaeli Afyonkarahisarlılar Eğitim Kültür ve Dayanıma Derneği’ nin kahvaltısı Gölcük Gölbaşı Restaurant’ta, Dernek Başkanı Hayri Öztuncer, Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Faruk Sarı, Ayşe Yetkin, Evnur Sandal, Ümran Yalçın, Filiz Meral ve Zeliha Özer’ in ev sahipliğinde gerçekleşti. Sosyal ve kültürel kapsamlı etkinliklere büyük ilgi gösteren dernek üyeleri, bu güze fırsatı da en güzel şekilde değerlendirdiler.

 

ANILAR PAYLAŞILDI

Tesisin nefis ikramlarıyla neşe içinde başlayan kahvaltıda, unutulmaz anılar paylaşıldı, şarkılar söylendi, fıkralar anlatıldı. Dernek yöneticileri yeni projeler konusunda bilgi verdiler. Havanında güzel olmasıyla coşku dolu ortam mekanın doğayla kucaklaştığı alanlarda devam etti. Başkan Hayri Öztuncer bu tür organizasyonlara devam edeceklerini belirterek, böylesi güzel birlikteliği sağlayan dostlarına teşekkür etti.
ETİKET :   anı paylaşım Kocaeli Afyonkarahisar Eğitim Kültür Dayanışma Derneği üyeler hep beraber kahvaltı etkinlik

Tümü